Отримати пропозицію
Наш TG канал
SEO
ПРОСУВАННЯ САЙТУ
У ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ,
SEO-РОСКРУТКА САЙТУ
300+ сайтів
25+ ніш
96%мають успіх
від просування
Білі методи просування
Наші
seo пропозиції
services
Cтарт
 • Послуги: 5 000 грн
 • Маркетинговий бюджет: 2000 грн
 • До 50 ключових слів
 • Аналіз конкурентів
 • Без технічної підтримки
 • Не більше 5 сторінок
 • Без KPI

*тільки перший місяць

Cтандарт
 • Послуги: 8 000 грн
 • Маркетинговий бюджет: 4000 грн
 • До 100 ключових слів
 • Аналіз конкурентів
 • Технічна підтримка
 • Не більше 20 сторінок
 • Без KPI

*тільки перший місяць

Результат
 • Послуги: 15 000 грн
 • Маркетинговий бюджет: 10 000 грн
 • До 1000 ключових слів
 • Аналіз конкурентів
 • Технічна підтримка
 • Не більше 500 сторінок
 • Без KPI

*тільки перший місяць

У випадку, якщо до проекту потрібен точковий підхід під вирішення певних проблем або досягнення цілей у термін - радимо вибрати пакет «Просування»

Відмінності даного пакета від базових рішень

Детальне вивчення продукту

Інтеграція до загального інтернет-маркетингу

Гнучке формування обсягу робіт

Персональний лінкбілдинг

Створення мережі pbn

Пошук дропів для склеювання

просування
 • Послуги: від 30 000 грн
 • Маркетинговий бюджет: 20 000 грн
 • Використання KPI з 3 місяців

*будь-які ніші для просування

Переваги даного пакету для бізнесу

Команда під проект

Швидка робота

Повний зв'язок 24/7

Знижка на обсяг робіт

Використання унікальної стратегії

Робота під NDA

Ми чекаємо на Вашу заявку, і зв'яжемося з Вами протягом робочого дня

Отримати
Пропозицію
request

  Результати роботи
  у наших кейсах
  results
  Як відбувається
  робота над проектом
  roadmap
  ЗВ'ЯЗОК І ЗНАЙОМСТВО

  Ви залишаєте заявку на обговорення вашого проекту. Ми вибираємо зручний час для дзвінка та знайомства.

  1
  ОБГОВОРЕННЯ

  Ми ознайомлюємося з вашим проектом, дізнаємось ваші цілі та дізнаємося подробиці щодо вашого бізнесу.

  2
  СТВОРЮЄМО ПЛАН РОБОТ

  Ми створюємо план робіт, при реалізації якого ми з вами отримаємо результати. Формуємо прогноз, скільки на це потрібно часу та коштів.

  3
  ПЛОДОТВОРНА ПРАЦЯ НАД ПРОЕКТОМ

  У цей момент ми завжди на зв'язку! :)

  4
  ВЗАЄМОДІЯ

  Проміжні файли та вирішення супутніх проблем та питань

  5
  РЕЗУЛЬТАТ

  У прогнозований термін ми отримуємо проміжні або фінальні результати від SEO просування. Обговорюємо наші дії далі.

  6

  Ми зібрали для вас відповіді на найчастіші запитання

  • Що таке SEO просування
   SEO – комплекс заходів, спрямованих на збільшення видимості сайту за пошуковими запитами. Користувачі переважно дивляться на першу сторінку пошукової видачі, деякі – лише перші три сайти. Люди цінують свій час, тому не бажають витрачати його на перегляд усіх сторінок. Якщо Ви хочете, щоб людина помітила саме Ваш сайт, перейшла на нього та купила товар/замовив послугу, необхідно просунути ресурс у ТОП-3.

   У ході SEO-просування наші фахівці займаються внутрішньою та зовнішньою оптимізацією. До першої відноситься написання текстів, прописування title та description, виправлення технічних помилок, покращення швидкості завантаження. Велика увага приділяється структурі сайту та аналізу поведінки користувачів. До зовнішньої оптимізації належать збільшення кількості позитивних рекомендацій на авторитетних ресурсах. Наша команда робить так, щоб ресурс сподобався відвідувачам і пошуковим системам.

   Пошукова оптимізація потрібна для збільшення позицій ресурсу за певними ключовими словами в результатах видачі. Якщо сайт вже функціонує та займає позиції за конкретними запитами, грамотне пошукове просування допомагає вивести сторінку до ТОП-3 за цими ключами, збільшивши відвідуваність ресурсу.
  • Про важливість вибору підрядника з SEO
   При виборі компанії звертайте особливу увагу на кваліфікацію SEO фахівців. Якщо у них немає відповідних знань та досвіду, то Ваш проект стане певним майданчиком для випробувань, що негативно вплине на сайт. Без необхідних навичок команда зробить багато помилок при внутрішній оптимізації, особливо у технічній частині.

   Неправильна робота з контентом, наприклад, занадто багато ключів, призведе до фільтрів від пошукових систем. Кваліфікація SEO фахівців відіграє величезну роль при виборі конкретної компанії для пошуку. Рекомендується спочатку вивчити співробітників компанії, їх досвід у розкручуванні подібних проектів, подивитися приклади робіт, а потім починати співпрацювати.

   У великих компаніях кожен SEO-фахівець відповідає за свою роботу. Наприклад, одна людина може займатися повним контролем текстів, інша – стежити за технічною частиною, третя – повністю взяти на себе зовнішню оптимізацію. Такий підхід дозволяє прискорити роботу з сайтом, а у разі виникнення проблем швидко їх усунути. У нашій компанії завдання розподіляються грамотно, що дозволяє нам виконати основну частину роботи за перші 10 днів.
  • Як вибрати SEO компанію
   Допустимо, Ви відібрали 5-10 компаній, тепер хочете вибрати ту, якій зможете довірити свій сайт. Спочатку вивчіть саму компанію: виконавців, методи просування, умови співробітництва, ціни на послуги. Відмінним показником є ​​відкриті кейси. Наприклад, ми регулярно публікуємо кейси у блозі.

   Попросіть зробити пробний аудит сайту у вигляді невеликого звіту з основних недоліків та рекомендацій. Зверніть увагу на досвід - якщо виконавці вже просували сотні інших ресурсів, вони працюватимуть за перевіреною схемою, уникнуть безліч помилок, відповідно, марнування часу.

   При чіткому викладі завдання грамотна компанія має першому етапі надати план досягнення поставлених завдань. Найточніший спосіб отримання детальної інформації про роботу компанії – клієнти. На сайтах є окремий розділ із виконаними роботами. Достатньо знайти клієнта, зв'язатися з ним та поставити йому запитання. Можна зв'язатися з кількома клієнтами та розпитати кожного з них. Такий спосіб забере чимало часу, але буде набагато ціннішим за звичайні відгуки на сайті.
  • Як вибрати тариф
   Тарифи вказані для заощадження Вашого часу. Ви одразу можете зрозуміти, які завдання будуть виконані у конкретному тарифі, оцінити бюджет на просування сайту. Замість постійних перерахунків бюджету та марнування часу Ви відразу визначаєте суму на весь місяць.

   Важливо! До вибраного пакету можна замовити «Посилення SEO-робіт», наприклад, написання текстів для сайту, посилання або соціальні сигнали. Ми займаємося супроводом та реалізацією кожної роботи, що позбавляє Вас необхідності звернення за допомогою до інших фахівців. Доповнити основний тариф SEO-роботами Ви можете будь-якої миті.

   Тариф слід обирати вже разом із нами. Ми проведемо консультацію, вислухаємо Ваші побажання, цілі, які Ви ставите перед SEO просуванням. У виборі пакета послуг основну роль грає сайт, а вивчити його самостійно без навичок, досвіду та необхідного програмного забезпечення практично неможливо. Саме тому ми враховуємо обсяг ресурсу, цільову аудиторію, вивчаємо конкурентів і ситуацію на ринку. Отримання цієї інформації дає нам можливість зрозуміти, які зусилля потрібно докласти для виходу сайту до ТОП-10 та ТОП-3.

  • Скільки часу потрібно на просування сайту
   Велику роль розкрутці ресурсу грає кількість статей. Якщо вони повністю відповідатимуть на запитання користувача, унікальні, з рівномірно розподіленими та гармонійно вписаними ключами, вдасться швидше просунути сайт у ТОП. Саме тому перші 2-3 місяці приділяється аудиту та наповненню ресурсу контентом.

   Після першого (підготовчого) місяця розробляється вже чіткіший план. Ми працюємо так: складаємо план на перший місяць і виконуємо всі роботи протягом 10 днів, а решту 20 днів пошукова система вивчає ресурс, зокрема встигає проіндексувати всі сторінки. Наприкінці місяця ми вже маємо результати роботи, а на невеликих комерційних ресурсах навіть з'являється відвідуваність до 50 осіб на добу.

   Рідко можна залучити величезну кількість відвідувачів за допомогою одного чи групи ключів. Перші результати, особливо у разі невеликих комерційних сайтів, можна побачити протягом перших трьох місяців. При грамотному пошуковому просуванні значного збільшення кількості відвідувачів Ви побачите на 6 місяць. Основний трафік часто йде через рік після початку SEO-робіт.
  • Що таке сторінки, що просуваються
   Просуваються сторінки – сторінки з чітко представленою послугою, товаром або категорією товарів, яка цікава клієнту для просування у пошуковій видачі за певними ключовими запитами (фразами). Пошукові системи займаються пошуком сторінок, які відповідають конкретному запиту, а оптимізатор – їх максимальною відповідністю необхідним йому запитам. Як результат, користувачі знаходять необхідний товар або послугу, а Ви отримуєте клієнтів, а також збільшення кількості продажів і прибутку.

   Важливо! Сторони, що просуваються, вибираються для фокусного просування. Ми займаємося розкручуванням всього сайту, тому зростає позиція кожної сторінки, яка не закрита від індексації. Якщо правильно організовано перелінкування, просування однієї сторінки допоможе іншій, що позитивно вплине на весь ресурс.

   Ми ввели цей показник, щоб Ви змогли швидко оцінити та вказати свої пріоритети для SEO. Буває так, що самостійно вибрати конкретні сторінки для просування складно. На основі отриманих даних ми разом із Вами ухвалимо остаточне рішення після вивчення ресурсу.
  • Що таке ключові слова
   Ключові слова – це слова або фрази, які використовуються для опису вмісту сторінки. Користувачі вводять у пошуковому рядку ключ, система його обробляє та видає список релевантних сторінок. Люди хочуть знайти потрібну інформацію, а пошукова система, використовуючи ключові слова, надає необхідні матеріали.

   Приклад! Ви маєте інтернет-магазин з продажу сільгосптехніки. Ваших потенційних клієнтів цікавлять спеціалізовані запити, тому в пошуковій видачі вони вводять: купити сільгосптехніку, купити запчастини та інше. Зібравши ключові слова та правильно розмістивши їх на сторінці, Ви отримаєте потенційних клієнтів.

   Якщо власник сайту підбере ключі правильно, враховуючи їх частотність та конкурентність, рівномірно та органічно впише їх у текст, це допоможе йому швидше зайняти перші позиції у пошуковій видачі. Сукупність ключів складають кластери, які повинні бути рівномірно розподілені на сторінки, що просуваються. Підібрані ключі утворюють семантичне ядро, яке обов'язково створюється та використовується при професійному SEO просуванні. Саме тому Вам потрібно вимагати його від своїх виконавців.
  • Обсяг робіт на місяць
   Даний показник відображає певний обсяг робіт, що планується витратити на просування Вашого проекту протягом місяця.

   Важливо! При виборі тарифу звертайте на цей показник особливу увагу. Ми маємо можливість гнучкого бюджету, що дозволяє реалізовувати будь-які цілі клієнтів. Ми не просто відпрацьовуємо вказану кількість годин, а доводимо Ваш ресурс до отримання бажаного результату. Вказівка ​​годин роботи на місяць дозволяє Вам повністю контролювати ситуацію. У нас встановлена ​​прозора система роботи, тому Ви можете порівняти кількість вказаних годинників з обсягом виконаної роботи. Працюючи з нами, Ви отримуєте повну прозорість у ціноутворенні послуг та всіх робіт, що проводяться на сайті.
  • Коли вкладення в SEO окупляться
   Сфер дуже багато, тому результат залежатиме від вибраної ніші. Є ніші, в яких достатньо працювати за перевіреною схемою, грамотно виконуючи внутрішню та зовнішню оптимізації, регулярно наповнюючи сайт якісним контентом. Такі ресурси можуть отримати відвідувачів вже першого місяця.

   Існують складні сфери, де величезну роль відіграє зовнішня оптимізація. Серед них - створення та просування сайтів, будівництво, медицина тощо. Видачу зайняли великі ресурси з величезною кількістю сторінок та масою посилань. Ми робимо сайт клієнта якіснішим, цікавішим і кориснішим, тому потрапляння до ТОП-3 та суттєвої притоки відвідувачів можна зустріти вже через 3-6 місяців.

   У плані просування величезну перевагу комерційні ресурси. На відміну від інформаційних ресурсів для отримання прибутку їм достатньо 50-100 відвідувачів на добу. Якщо йдеться про дорогу продукцію, то одна покупка відразу ж принесе величезний прибуток. Навіть невеликий інтернет-магазин зможе багато заробляти з такою відвідуваністю, знайти постійних клієнтів, відбити вкладення у SEO та почати заробляти.
  • Що вибрати SEO або PPC (Google Ads)
   PPC («плата за клік») – оголошення, що відображаються над результатами пошуку та у результатах з правого боку. Оголошення містить мінімум інформації та веде на сторінку, яку вкаже рекламодавець. Перевага – миттєве отримання результату.

   Вам не потрібно публікувати сотні статей і чекати на індексацію сайту пошуковими системами - результат видно практично відразу ж. Перевага SEO (пошукової оптимізації) – довгострокові інвестиції. Доведеться вкласти кошти в перший рік, але потім Ви регулярно отримуватимете величезний потік відвідувачів, особливо після потрапляння сторінок у ТОП-3 за високочастотними ключами. SEO-просуванням особливо вигідно займатися у разі великих проектів. Постійне додавання нових товарів зробить Ваш ресурс популярним у пошукових систем, відповідно збільшиться кількість цільових відвідувачів.

   PCC використовується для невеликих проектів, власники яких хочуть якнайшвидше отримати прибуток. Проблема в принципі роботи системи «плата за клік»: у Вас є відвідувачі, поки Ви вкладаєте гроші в рекламну кампанію. SEO-просування в цьому плані вигідніше. Є безліч прикладів, коли сторінки потрапляли до ТОП-3 за високочастотними ключами і затримувалися там на 2-3 роки, протягом яких проект отримував величезну кількість відвідувачів без додаткових вкладень.

  Наша унікальна пропозиція в тому, що ми не перевіряємо марні показники за чек-листом з інтернету, а перевіряємо і фіксуємо тільки показники, що реально впливають на просування, спираючись на озвучені скарги клієнта і нішу аудованого сайту. Якщо у вас немає команди вирішити знайдені проблеми (як із SEO так і з технічних SEO моментів, де потрібний програміст) ми із задоволенням зробимо це під ключ.

  Нам
  довіряють
  clients

  61000, м. Харків, вул. Свободи, 9, оф. 307, Україна

  Отримати
  Пропозицію
  request

   цікаве
   у нашому блозі
   interesting
   Отримати пропозицію
   на аналіз БІЗНЕСУ
   залиште контакти та спеціаліст з обліку ваших потреб та побажань підбере оптимальний тариф

    Менеджер вже чекає на Вашу заявку :)