Отримати пропозицію
Наш TG канал

SERM для інтернет-магазину техніки

article

Search engine reputation management (SERM) – це створення позитивного образу компанії (бренду) в Інтернеті. У наш час кожна людина, перш ніж щось придбати або скористатися послугою, спочатку читає відгуки в інтернеті.

Завдання послуги SERM полягає в тому, щоб користувачі (потенційні клієнти), бачили в пошуковій видачі тільки позитивні та задоволені відгуки, щоб у них формувалася довірча думка про компанію або бренд.

Репутація в Інтернеті, в наш час має величезне значення. Компанія, яка має позитивний образ в інтернеті, може розраховувати на довіру клієнтів. А компанія, образ якої заплямований, втрачатиме клієнтів через банальну недовіру.

Іноді нечесні конкуренти пишуть помилкові негативні відгуки, щоб заплямувати репутацію іншої компанії і як наслідок відібрати у неї клієнтів.

Грамотно опрацьована послуга SERM дозволить уникнути подібних проблем та створить образ надійної та чесної компанії.

Пророблення SERM на сайтах відгуках

Ми запропонували цю послугу клієнту, для якого робимо роботи з SEO просування. Тематика сайту – інтернет-магазин запчастин для сільськогосподарської техніки. Послуга SERM раніше для цього сайту не опрацьовувалась.

Наші фахівці відібрали низку тематичних майданчиків-відгуків, для розміщення на них відгуків задоволених клієнтів. Відгуки розміщувалися реальні від справжніх клієнтів. Для цього ми попросили базу клієнтів у представника компанії.

Ми обдзвонили частину з наданої нам бази клієнтів, дізналися їхню думку про надані їм послуги та попросили задоволених покупців залишити свій відгук на сайті, який ми надішлемо електронною поштою. Не всі клієнти були згодні написати відгук і витратити свій час. Але більшість погодилася.

Після цього частини покупців, що погодилася, ми розіслали на e-mail адреси сайтів, на яких потрібно було залишити свій відгук. Відгуки розміщувалися за заздалегідь розробленим нами графіком, щоб усе виглядало максимально природно.

З тим, як виглядає пошукова видача, після розміщення відгуків на сайтах відгуках ви зможете ознайомитися нижче:

Реєстрація та відгуки в Google бізнес та Яндекс довіднику

Нашими спеціалістами було виконано реєстрацію компанії в Google бізнес та Яндекс довіднику. Цей момент варто виділити особливо і ось чому. Для підтвердження реєстрації компанії в Google бізнес та Яндекс довіднику має прийти лист із кодом на вказану при реєстрації адресу компанії. Але клієнт має тільки точку на ринку, без точної адреси та телефону. І, відповідно, підтвердження в такому разі прийти не може. Але ми знайшли вихід із цієї ситуації і лист із підтвердженням було отримано. Google бізнес та Яндекс довідник успішно створені.

Після успішної реєстрації, було розміщено по 20 відгуків у Google та Яндекс. Для цього ми також залучили задоволених клієнтів компанії – тих, які ще не були задіяні у написанні відгуків на сайтах відгуків.

Відгуки про продукцію всередині сайту

Аналогічним чином, ми попросили клієнтів компанії залишити відгук на сайті про товар, який вони вже купували. Відгуки всередині сайту також є важливою складовою успіху. Оскільки користувач, перебуваючи на сайті, вже дуже близький до здійснення покупки і такі відгуки його додатково підштовхують до цього.

Реєстрація компанії у популярних каталогах

Ми виконали реєстрацію компанії у 60 найпопулярніших каталогах. Каталоги також є додатковим джерелом трафіку.

Крауд-маркетинг

Нами були виконані роботи з формування позитивної думки про компанію в природних обговореннях на різних популярних форумах з органічною вказівкою посилання на ресурс.

Соціальні сигнали у популярних соціальних мережах

Ми виконали роботи з популяризації компанії та створення позитивної думки через популярні соціальні мережі Facebook і Twitter з посиланнями в постах на ресурс.

Результати роботи з SERM

В результаті всіх виконаних нами робіт із формування репутації надійної компанії з продажу запчастин до сільськогосподарської техніки в мережі інтернет – на даний момент у компанії стовідсоткова позитивність відгуків в інтернеті.

Якщо ви хочете отримати такі ж результати, хочете, щоб ваша компанія викликала довіру у клієнтів – звертайтесь до наших спеціалістів. Ми завжди раді допомогти.

Хотите также?

    Отримати пропозицію
    на аналіз БІЗНЕСУ
    залиште контакти та спеціаліст з обліку ваших потреб та побажань підбере оптимальний тариф

      Менеджер вже чекає на Вашу заявку :)